Bílá karta

~>Bílá karta nově dostupná i na internetu!

Po třech dlouhých letech co hra oficiálně začala, Bílá karta je konečně dostupná i na internetu, na našich stránkach (stáhnout). Museli jsme čekat na vypršení smlouvy s GMX Media (a G2Games), které kupodivu zároveň i zbankrotovaly (nemáme s tím nic společného!).

Bílá karta je poprvé (legálně) dostupná i ve francouzštině, což je legrační, protože právě francouzština je původním jazykem. Je to taky poprvé, co je hra dostupná i v češtině a mandarinské čínštině (jestli se nepletu, GMX nás nikdy moc neinformovali a vlastně ani neplatili).

Ikdyž hra má své slabé stránky, jsme presvědčeni, že je jedinečná svým tónem a svou formou. Jsme si jistí, že v ní naleznete úžasné okamžiky a spoustu božích hlášek. Myslím, že za nabízenou cenu by se příznivec her dobrodružných a her humoristických neměl o zkušenost ochudit.

~>Vista: nespouští se

Ujistěte se, že jste správně nainstalovali nejnovější verzi a poslední ovladače grafické karty.

~>Vista: Nedaří se mi hru uložit

Hru musíte spustit jako administrátor.

Hra je naprosto bezpečná, jen pokud si chcete svou hru uložit, musíte mít profil administrátora.

~>Někdy obrazovka celá zčerná a hra nefunguje

To většinou znamená, že MPEG-1 nainstalovaný ve vašem počítači nefunguje a nebo je nekompatibilní s animacemi Bílé karty. Problém může být vyřešen nainstalováním souboru K-Lite, kterou si můžete stáhnout na následující stránce:

Stáhnout souboru K-Lite

*Pozor, jestli už máte tento typ souboru nainstalovaný, musíte ho před před nouvou instalací odinstalovat. Vyhnete se tak případným problémům.

~>Chybí soubor d3dx9 30.dll

Následkem malého nedorozumění neměla první verze hry aktualizovaný DirectX nezbytný k dobrému fungování. Jde o maličkost, kterou můžete vyřešit kliknutím na následující odkaz :

Aktualizovat na stránkách Microsoftu