Carte Blanche

~>Już teraz! Carte Blanche dostępna online!

Trzy długie lata po swoim pierwszym wydaniu, Carte Blanche jest w końcu dostępna w wersji online (dział Download). Musieliśmy czekać na wygaśnięcie umowy z firmami GMX Media i G2Games, które w niewyjaśniony sposób zbankrutowały (nie mieliśmy z tym nic wspólnego!)

Carte Blanche po raz pierwszy jest legalnie dostępna w języku francuskim, który nota bene był pierwszym językiem w jakim gra została napisana. Gra po raz pierwszy w historii dostępna jest również w języku mandaryńskim i czeskim (jeśli się nie mylimy to firma GMX nie miała w zwyczaju informować nas na ten temat. Nie przywykła nam również płacić, ale to już zupełnie inna historia…)

Choć gra ma już swój wiek, nadal uważamy, że posiada ona niepowtarzalną atmosferę i styl. Zawiera również ciekawe momenty i całą masę prześmiesznych linii dialogowych. Jesteśmy pewni, że przy aktualnej cenie wszyscy miłośnicy dobrej fabuły i humorystycznych sytuacji nie pozbawią się tej przygody.

~>pouet

pouet

~>pouet

pouet

~>Ekran robi się czarny, a gra się zawiesza

Najczęściej oznacza to, że kodek MPEG-1 używany przez Twój komputer nie działa poprawnie lub nie jest kompatybilny z filmami z gry. Ten problem można rozwiązać zrzucając i instalując pakiet K-Lite codec z tej lokacji:

Pobierz K-lite codec collection

*Ostrzeżenie: jeśli masz już zainstalowany pakiet K-Lite codec na swoim komputerze, musisz go uprzednio odinstalować, aby uniknąć ewentualnych konfliktów kodeków.

~>Brakujący plik d3dx9_30.dll

Z powodu drobnego nieporozumienia, instalator DirectX nie został zawarty w pierwszym wydaniu gry. Ten problem jest na szczęście łatwy do usunięcia:

Zaktualizuj DirectX online poprzez stronę Microsoft